CİTEB

Alanında Profesyonel Uzmanlar

Eğitimcilerimiz

Alanında uzman eğitimcilerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz

Gökhan GÖKSU

Gökhan GÖKSU

CİTEB Başk. Uzm. Psk.

1982 yılında Giresun’da dünyaya gelen Göksu ilk ve orta öğrenimini Giresun’da tamamladıktan sonra 2008 yılında Bakü Üniversitesinde psikoloji lisans eğitimini tamamlayarak(YÖK denklikli).Yozgat’ta özel bir hastanede psikiyatri biriminde psikolog olarak göreve başlamıştır. Yine Bakü Devlet üniversitesinde Yüksek lisansını tamamlayarak uzmanlığını almıştır. Klinik ortamda mesleğini icrası esnasında psikoterapi eğitimi, cinsel terapi eğitimi, evlilik ve çift terapisi eğitimi, hipno terapi, çözüm odaklı terapi ve daha bir çok eğitimini tamamlayarak bu alanda tecrübe sahibi olmuştur. Türkiye’de Cinsel terapi alanında ki eksikliğin başından beri farkında olan Göksu kendini bu alamda geliştirerek sayısız eğitim ve seminerlere katılmış meslek hayatı boyunca yaklaşık 15 bin den fazla vaka görüşmesi yapmıştır. 2012 yılında bilgi birikimini bu alanda meslektaşlarıyla paylaşma kararı alan Göksu Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsünü (CİTEB) kurmuştur.

CEBRAİL KISA

CEBRAİL KISA

Prof. Dr.

Prof. Dr. Cebrail Kısa, tıp ve psikiyatri uzmanlık eğitimlerini sırasıyla 1995 ve 2001 yıllarında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniği’nde tamamladı. 2018 yılında “psikiyatri profesör” ü unvanını aldı. 1997-2013 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniği’nde “başasistan” ve 2013-2018 yılları arasında da Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniği’nde “eğitim görevlisi” olarak çalıştı.

Prof. Dr. Cebrail Kısa meslek yaşamı boyunca özellikle uzmanlaştığı şizofreni, bipolar bozukluk, majör depresyon, panik bozukluk, obsesif kompulsif bozukluk, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, dissosiyatif bozukluklar ve bedensel belirti bozuklukları, travma sonrası stres bozukluğu, yeme bozuklukları, demans ve deliryum gibi amnestik bozukluklar, madde kullanım bozuklukları ve kişilik bozuklukları gibi ruhsal bozuklukların hastanede ya da ayaktan ilaç ve psikoterapötik yöntemlerle kısa ve uzun süreli tedavileri konusunda çalışmaktadır.